de تونل های معروف کو چی در ویتنام

 

تونل های معروف کو چی در ویتنام

1393/05/28

 

 

تونل های معروف کو چی در ویتنام


یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری کشور ویتنام مجموعه تونل های معروف کو چی می باشد.

این مجموعه تونل ها یک شبکه عظیم اتصال تونل های زیر زمینی واقع در منطقه کو چی از شهر هو شی مین سیتی (سایگون)، ویتنام می باشد، و بخشی از یک شبکه بسیار گسترده ای از تونل ها ی زیر زمینی کشور ویتنام است.

تونلهای کو چی محل چندین عملیات نظامی در طول جنگ ویتنام بوده است. این تونل یکی از پایگاهای مهم ویتنامیها در جنگ با آمریکا  بود و هیچ وقت توسط ارتش آمریکا به طور کامل کشف نشد.   

تونل ها توسط سربازان ویت کانگ به عنوان پناهگاه و همچنین به عنوان ارتباط و تامین راه، بیمارستان، انبار مواد غذایی و اتاقهای استراحت، انبار اسلحه و مهمات و اتاق جلسه های سری و همچنین محل زندگی برای تعداد زیادی از مبارزان ویتنام شمالی بوده است که با نیروی انسانی و ابتدایی ترین وسایل حفر شده است.

تونل کو چی به طول 75 مایل (121 کیلومتر) به یک پارک حفاظت شده توسط دولت ویتنام تبدیل شده است که بیانگر یادبود زمان جنگ ویتنام می باشد و به دو قسمت بن دین و بن یوک نامگذاری شده است.

این تونل ها مکانی فوق العاده برای جذب گردشگر از تمام کشورهای دنیا شده است که هر ساله تعداد زیادی بازدید کننده دارد.

شما می توانید از زیباییهای طبیعی این منطقه و همچنین استفاده از جاذبه های گردشگری این منطقه که شامل بازدید از موزه های جنگی بازدید از تونل ها و مخفیگاههای فوق العاده و بازدید از بیمارستان و انبار اسلحه و مهمات و آشپزخانه و دفتر کار فرماندهان ویتنامی و همچنین لذت بردن از تیر اندازی و صرف چای و میوه ی محلی بهره ببرید.


.گاتو تراول با 6 سال تجربه خدمات گردشگری در جنوب شرق آسیا در خدمت هموطنان عزیز می باشد

 

لطفا برای رزرواسیون و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.gatotravel.com


گاتو ،تور ویتنام، ویتنام،هتلهای ویتنام، پکیج ویتنام، ویزا ویتنام، هتل ویتنام ،تور ویتنام، ویزا کامبوج، ویزای ویتنام، ویزای کامبوج، هتل کامبوج، بلیط ویتنام، پرواز به ویتنام، پرواز به کامبوج، سفارت آمریکا در کامبوج، غذا ویتنامی، تور کامبوج، پکیج کامبوج، وچر غذا، گاتو تراول، مالزی، سفر به کامبوج، پوردیکسون، مالزی خانه دوم، پوترا جایا، برجایا، سنگاپور، تور سنگاپور، تور مالزی، رستوران ایرانی، اجاره ماشین، کوالالامپور، ثبت شرکت در مالزی،تور ویتنام، خانه دوم، اجاره ون در کوالالامپور

نرخ ارز


 

DATE  : 12 JUN 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:

نرخ حواله دلار :تماس

نرخ حواله رینگیت :تماس

آب و هوا

آمار سایت


Online 577
Today 965
Month 26622
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015