de خرید سیم کارت موبایل

 

 

خرید سیم کارت موبایل...


مسافرینی که وارد کشور مالزی می شوند در بدو ورود به فرودگاه بین المللی کوآلالامپور به راحتی قادر خواهند بود از فروشگاه های مختلف که در سالن های اصلی قرار دارند سیم کارت موبایل تهیه نمایند.

قیمت سیم کارت موبایل در سراسر مالزی به طور معمول ۱۰ رینگیت می باشد اما این نرخ در مورد شماره های رند تا حدودی متفاوت خواهد بود.

استفاده از تمامی سیم کارت های خریداری شده از فروشگاه ها تنها پس از ثبت مشخصات کاربر امکان پذیر خواهد بود که در این مورد بهتر است تا از فروشنده ی سیم کارت بخواهید تا مراحل فعال سازی سیم کارت را که اصطلاحاً به آن رجیستر کردن نیز می گویند برای شما انجام دهد.

در زمان فعال سازی سیم کارت از فروشنده بخواهید تا زبان کاربری سیم کارت را از حالت پیش فرض که زبان مالایی است به زبان انگلیسی تغییر دهد تا بعداً در استفاده از سیم کارت با مشکل مواجه نشوید.

در کشور مالزی چندین اُپراتور بزرگ خدمات تلفن همراه یا موبایل را بر عهده دارند که نام و لوگوی آنها در ادامه نشان داده شده است و با کلیک روی لوگوی هر یک می توانید از وب سایت آن شرکت دیدن و با خدمات آن بیشتر آشنا شوید.

در مورد اینکه کدام اُپراتور یا اصطلاحاً سیم کارت برای استفاده بهتر است هیچ نظر قاطعی نمی توان داد چراکه هر یک از این شرکت ها تسهیلات و امکانات ویژه ای برای کاربران خود در نظر گرفته اند که در بیشتر موارد قابل مقایسه با یکدیگر نبوده و از طرفی هر کدام از این سیم کارت ها نقاط ضعفی نسبت به بقیه دارند و تنها شخص استفاده کننده است که قادر خواهد بود با توجه به نوع و میزان استفاده از موبایل خود یکی از آنها را بر دیگری ترجیح دهد.

در صورتی که برای کوتاه مدت قصد استفاده از سیم کارت های موبایل کشور مالزی را دارید توصیه می شود که در انتخاب سیم کارت حساسیت زیاد به خرج ندهید چراکه در مجموع تفاوت چندانی برای شما نخواهد داشت.

شرکت های ارائه کننده خدمات موبایل در مالزی :

شرکت maxis

شرکت Digi

نرخ ارز


 

DATE  : 12 JUN 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:

نرخ حواله دلار :تماس

نرخ حواله رینگیت :تماس

آب و هوا

آمار سایت


Online 126
Today 823
Month 32042
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015