de ویزای مالزی

 

 

ویزای مالزی...


توريستی 

برای اخذ اين ويزا نياز به هيچ چيز نبوده و پس از ورود به مالزی و در فروددگاه مالزی به هر شخص با مليت ايرانی 14 روز ويزای توريستی داده ميشود.

 

اجتماعی 

ويزای اجتماعی يا Social به مدت دو تا شش ماه با دعوت رسمی يک شرکت و يا يک شخص مالزيايی و يا افراد درجه يک هر شخص که خود ويزای اقامتی مالزی را دارند ، صادر ميگردد و نکات منفی آن : کوتاه بودن زمان آن ، عدم امکان خروج از کشور( در واقع يک ويزای يک بار ورود است Single Entrance ) و همچنين غير قانونی بودن کار کردن با آن است.

 

تحصيلی 

با اقدام در مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه يا کالجهای مالزی ؛ امکان دريافت اين نوع ويزا امکان پذير ميباشد. مدت زمان ويزا يکسال و قابل تمديد تا انتهای زمان تحصيل ميباشد. مشکل اين نوع ويزا آنست که شخص با اين ويزا حق کار کردن نداشته و نيز امکان خاصی برای فرد در رابطه با خريد و فروش ايجاد نمی نمايد.

 

ويزای کار 

اين نوع ويزا( work Permit ) به دو صورت قابل صدور ميباشد اول اينکه شخص مبادرت به تأسيس يک شرکت در مالزی نمايد و دوم اينکه يک شرکت بعنوان کارفرما با حمايت رسمی يک شخص و قبول تمامی مسئوليتهای وی ، مبادرت به دعوت رسمی از او برای کار نمايد . که طبيعتأ مورد دوم کمی مشکل تر است! د رهر حال اگر کسی ويزای کار مالزی را دريافت نمايد که برای يک و يا دو سال صادر ميگردد از امکانات بيشتری در اين کشور برخوردار ميباشد، ميتواند کار کند ، درس بخواند و در صورت تمايل اقدام به خريد هر چيزی به صورت اقساط نمايد. و اين ويزا نيز يک ويزا با حق ورود و خروج به مالزی ميباشد( Multi Entrance Visa ).

 

اقامت بعنوان کشور دوم 

برنامه &oمالزي خانه دوم منo به شهروندان كشورهاي ديگر اين امكان را مي دهد كه بتوانند با همسر و فرزندان خود براي اقامت به مالزي سفر كنند. متقاضيان موفق، ابتدا يك دوره ويزاي 10 ساله اخذ خواهند نمود كه بر اساس مدت اعتبار گذرنامه افراد قابل تمديد مي باشد. اين اقامت به صورت خودکار قابل تمديد بوده و مزايايي نظير خريد خودرو با تخفيف ، اخذ و وام مسکن  جهت خريد آپارتمان ، خانه ، مغازه و يا ساير املاک   تا حدود 70 درصد ( و یا بیشتر ) و بيمه درماني را پوشش داده و همچنين امکان سرمايه گذاري ، تاسيس و ثبت شرکت را در اختيار متقاضيان قرار ميدهد. اقامت مالزي خانه دوم من از سال 2002 ميلادي معرفي شده است. تاکنون بيشترين خارجي هايي که براي اين برنامه اقدام کرده اند شهروندان انگلستان، بنگلادش،آمريکا ، اسکانديناوي، کره جنوبی، ژاپن و کشورهای عربي و ايران مي باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط ویزا به سایت اداره مهاجرت  www.imi.gov.my مراجعه فرمائید. 

نرخ ارز


 

DATE  : 12 JUN 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:

نرخ حواله دلار :تماس

نرخ حواله رینگیت :تماس

آب و هوا

آمار سایت


Online 136
Today 823
Month 32042
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015