de رودخانه معروف مکونگ در ویتنام

 

رودخانه معروف مکونگ در ویتنام...  


مکونگ یکی از رودخانه های اصلی جهان است که در جنوب شرق آسیا قرار دارد. مکونگ دوازدهمین رود طویل در جهان و هفتمین در آسیا است. درازای این رودخانه 4350 کیلومتر برآورد شده و حوضه آبخیر آن  795000 کیلومتر مربع است که سالانه 457 کیلومتر مکعب آب را تامین می کند

یکی از جاذبه های گردشگری کشور ویتنام رودخانه معروف مکونگ و مجموعه جزایر اطرافش می باشد که قسمتی از این رودخانه در ویتنام می باشد و در حدود 1 تا 1.30 ساعت فاصله از شهر هوشی مین (سایگون) قرار دارند. بعد از رسیدن به اسکله مکونگ توسط راهنمای محلی سوار بر قایقهای تفریحی برروی رودخانه مـکونگ  به سمت جزایر واقع در این رودخانه خواهید رفت، این جزایر شامل روستاهایی میشود که کشاورزی قوی داشته و همچنین دارای معبد و پناهگاهی جهت کودکان بی سرپرست می باشد. پس از رسیدن به جزیره در بین مسیر با چایی محلی، میوه و موسیقی محلی پذیرایی خواهید شد. شما می توانید طریقه ساخت شکلاتهای معروف و خوشمزه و متنوع ویتنامی را که بصورت سنتی ساخته می شود را ببینید و خریداری کنید. در طول مسیر از قایقهای سنتی که یکی از جذابترین خاطرات سفر را برای شما رقم خواهد زد و شما را از بین شالیزارهای زیبا عبور می دهد استفاده خواهید کرد در بین مسیر از لذت پارو زدن بهره ببرید. شما از درشکه های محلی جهت تردد بین روستاها نیز استفاده خواهید کرد. در آخر سوار بر قایقهای تفریحی به اسکله برمی گردید.

بعد از بازدید، رستورانهای زیبای ساحلی را جهت صرف ناهار فراموش نکنید. در نظر داشته باشید که ویتنام یکی از منوهای معروف غذایی را در کشورهای جنوب شرق آسیا دارد که اکثر این غذاها به مذاق ما ایرانیها سازگار است.

بعد از صرف ناهار به سمت شهر هوشی مین برخواهید گشت. 

 

گاتو تراول با 7 سال تجربه خدمات گردشگری در جنوب شرق آسیا در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

لطفا برای رزرواسیون و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

برای دیدن برنامه سفرکامل ویتنام اینجا کلیک کنید

 

 

www.gatotravel.com

 

 

 

نرخ ارز


 

DATE  : 12 JUN 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:

نرخ حواله دلار :تماس

نرخ حواله رینگیت :تماس

آب و هوا

آمار سایت


Online 638
Today 965
Month 26622
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015