de جزیره سنتوزا در سنگاپور

 

 

جزیره سنتوزا در سنگاپور...


جزیره سنتوزای سنگاپور که لقب زمین بازی محبوب آسیا را نیز به خود اختصاص داده است هر ساله حدود 5 میلیون بازدید کننده دارد. این جزیره در فاصله 15 دقیقه ای از شهر قرار دارد. این جزیره که بیش از 5 هکتار مساحت دارد مرکز جاذبه های گردشگری فراوانی از قبیل ساحل زیبای استوایی به طول 2 کیلو متر، دو زمین بازی گلف، دو هتل 5  ستاره و استراحتگاههای زیبا، پارگ یونیورسال سنگاپور،  شهر بازی بسیار بزرگ و مهیج و دیگر امکانات تفریحی می باشد.

نام سنتوزا از زبان مالایی که به معنای صلح و آرامش است گرفته شده است.


سنتوزا به شما امکان بازدید از جاذبه های مفرح و مهیج گردشگری را می دهد که در زیر با تعدادی از این جاذبه ها آشنا خواهید شد.


برج آسمانی ببر:

این برج که قبلا به نام برج آسمانی کارلسبرگ معروف بوده در ارتفاع 110 متری از سطح زمین و 131 متری از سطح دریا قرار دارد و این امکان را به بازدید کننده می دهد که از بلندای برج یک نمای  پانورامای زیبا از جزیره سنتوزا و جاذبه های فراوان آن داشته باشند. سرعت بالا رونده این دیسک 1.2 متر بر ثانیه می باشد و وزن آن 200 تن است. ظرفیت این دیسک 72 نفر است.

 


بازدید از پارک پروانه ها و حشرات گوناگون:

یک باغ بسیار زیبا که بیش از  15000 پروانه و حشرات در 50 گونه متفاوت را در خود جای داده است.

 


مجسمه مرلاین:

مجسمه 37 متری بزرگ که به شکل سر شیر و به نام مرلاین است در سال 1996 تکمیل شده و محل دو گالری و فروشگاه خرید سوغات می باشد.

 


دنیای زیبا ی زیر آب و دولفینها:

جهان زیر آب زیبای این مجموعه در بخش غربی سنتوزا قرار دارد که در سال 1991  افتتاح شده که موزه زندگی بیشتر از 2500 موجود دریایی و آب  شیرین که از 250 گونه از مناطق مختلف جهان است می باشد. این آکواریوم در زیر زمین قرار دارد و به بلندای 83 متر  ساخته شده است که بازدید کننده در طول تونل از  ورای محوطه بزرگ شیشه ای می  تواند شاهد زندگی موجودات زیبای دریایی از قبیل لاکشتها، کوسه ها، مارماهی ها و موجودات دیگر آبزی باشد. این مجموعه زیبا این امکان را به بازدید کنندگان می دهد که بتوانند در این مکان غواصی کنند.

 


بالهای زمان:

این مجموعه مهیج در سال 2007 توسط ایو پیبن طراحی شده و جایگزین مجموعه مشهور سنتوزای جادویی شده. این مجموعه یک گالری نمایش زیبا در فضای باز می باشد که به بازدید کننده اجازه لذت بردن از رقص لیزر در آب و آتش به همراه موسیقی زیبا را می دهد. این برنامه هر شب در دو زمان برگزار می شود.

 


مجموعه تئاتر 4 بعدی سنتوزا:

این مجموعه اولین بار در سال 2006 در جنوب شرق آسیا در سنتوزا ساخته شد و بازدید کننده زیادی را به خود جلب کرده است. در این مجموعه تماشاگر بر روی صندلی نشسته و با شروع فیلم و تئاتر همراه بازیگران خود را در فضای اصلی داستان می بینند و حس می کنند. این مجموعه با اثرات زیست محیطی ارا ئه یک حس واقعی را به تماشاگر القا می کند.

 


سینمای بلاست سنتوزا:

در سال 2007 این مجموعه در سنگاپور ساخته شد. یک سینما با ویژگی بالا 3 د طراحی شده و صفحه نمایش در 6 محور حرکت می کند که به تماشاگر این امکان را می دهد که در فضای 4 د وارد  فضای مجازی سینما می شود.

 


اسکای راید و لوژ در سنتوزا:

این مجموعه تفریحی به بازدید کننده اجازه سوار شدن بر اسکای راید را می دهد که در  طول مسیر از زمان سوار و پیاده شدن که حدود 10 دقیقه می باشد می تواند از بالا فضای واقعا زیبا ی ساحلی، درختان و مناظر زیبا را مشاهده کند و در آخر در بالای تپه پباده شده و از آنجا سوار بر لوژ یک تجربه فراموش نشدنی را امتحان خواهد کرد.  

لوژ, تفریحی هیجان انگیز است که میتوان آن را به وسیله ای مابین سورتمه و ماشین تشبیه کرد.  سیستم هدایت و ترمز این وسیله به گونه ای طراحی شده است که برای تمام سنین قابل استفاده و امن میباشد میتواند خاطره ای سرشار از هیجان .را برایتان بوجود آورد

 

 

 سگ وی

اگر تاکنون تجربه استفاده از سگ وی را نداشته اید شما هم اکنون میتوانید در جزیره سنتوزا لذت سوار شدن بر سگ وی را  تجربه نمایید. در مسیری که از پیچ ها و پستی و بلندی های گوناگون تشکیل شده است قابلیت تعادلی خود را محک بزنید و خاطره بی نظیر و منحصر به فردی را تجربه کنید.

 

 

 

تفریحات ساحلی در جزیره زیبای سنتوزا:

 

 

 

 

 

 

گاتو تراول با 7 سال تجربه خدمات گردشگری در جنوب شرق آسیا در خدمت هموطنان عزیز می باشد

لطفا برای رزرواسیون و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 

 

www.gatotravel.com

 

 

 


نرخ ارز


 

DATE  : 12 JUN 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:

نرخ حواله دلار :تماس

نرخ حواله رینگیت :تماس

آب و هوا

آمار سایت


Online 123
Today 823
Month 32042
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015