de فلایر سنگاپور

 

 

فلایر سنگاپور...

  

انرژی شهر را در زیر پای خود در ارتفاع 165 متری از زمین احساس کنید. ارتفاع فلایر سنگاپور که در نوع خود بزرگترین در دنیا می‌باشد به اندازه 31 زرافه سوار بر هم است و باعث میشود تا نفستان را در سینه حبس کنید. با وجود دید باز 360 درجه قادر خواهید بود تا زیبائی‌های سنگاپور را تا فاصله 45 کیلومتری تماشا کرده و لذت ببرید.

 


کپسول‌های فلایر:

پرواز سنگاپور:
درون کپسولی امن و مطمئن به ارتفاع 165 متری از زمین رفته. در یکسو از زیبائی‌های جزیره لذت ببرید و در سویی دیگر به تماشای اقیانوس بنشینید.


پرواز اسلینگ سنگاپور: 

اسلینگ سنگاپور معروف‌ترین کوکتیل سنگاپور می‌باشد و دستور تهیه آن از ساله 1915 استفاده میشود. مهمانان عزیزی که در پرواز اسلینگ شرکت میکنند میتوانند از سمت وی‌.آی‌. پی‌ بدون صف وارد کپسول‌های وی‌.آی‌.پی‌ شده و از اسلینگ خود در طول سیاحت لذت ببرند و لیوانی به یادگار دریافت کنند.

فلایر سنگاپور در کنار پرواز اسلینگ، پرواز کوکتیل و پرواز شامپاین را نیز ارائه میدهد که میهمانان عزیز در صورت تمایل میتوانند در هر کدام از مورد اشاره شده شرکت نمایند.

  


پرواز چای خوری: 

تجربه لذت پرواز در کپسول‌های شیشه‌ای فلایر به همراه منو عصرانه ایی دلپذیر که شامل قهوه، چای، کیک و شیرینی‌‌های مختلف و ساندویچ‌های کوچک می‌باشد. تماشای مناظر اطراف تا فاصله 45 کیلومتری در بعدازظهر‌ی زیبا لذت عصرانه را در کنار خانواده و دوستان برای شما دو چندان خواهد کرد.


شام در ارتفاعات:

لذت صرف شام بی‌ نظیر درونِ کپسولی شیشه‌ای بر روی بزرگترین چرخ فلک سیاحتی دنیا که مناظر زیبای جزیره، اقیانوس و شهر آن را در بر گرفته اند. از شما با پیش غذا، شامی مفصل و دسر در ارتفاعات پذیرایی خواهد شد.


پرواز جشن ازدواج: 

جشن ازدواج در ارتفاع 165 متری از سطح زمین درون کپسولی مجلل خاطره مهمانی رویایی را در ذهنتان حک می‌کند. منظره زیبای اقیانوس و شهر در روز و تماشای آسمان پر ستاره و انعکاس روشنایی آن در آب اقیانوس میهمانی رویاییِ شمارا فراموش نشدنی‌ خواهد کرد.

فلایر سنگاپور میزبان جشن‌های تولد نیز می‌باشد و شما میتوانید با انتخاب پکیج جشن تولد، شاهد برگذاری جشن تولدی بی‌ نظیر در کپسولی شیشه‌ای در ارتفاعت باشید.برگزاری جلسه‌های کاری در ارتفاعات:

هم‌اکنون شما هم میتوانید با رزرو کپسول‌های اختصاصی، جلسات رسمی‌ و کاری خود را در ارتفاعات برگزار نمایید. میز‌های جلسه که ظرفیت 16 نفر را دارند درون کپسولی شیک آماده پذیرایی از شما و همکارانتان میباشند.

بعد از تجربه پرواز با فلایر سنگاپور، از محوطه دیدن فرمایید. امکاناتی که در محوطه فلایر سنگاپور گنجانده شده اند از این قبیل میباشند:سوپرمارکت سون ایلون

فروشگاه برای تهیه سوغاتی و یادگاری
امکانِ تست رانندگی‌ با اتومبیل‌های فراری 
رستوران‌های متعدد با غذاهای متنوع
و...

 

گاتو تراول با 7 سال تجربه خدمات گردشگری در جنوب شرق آسیا در خدمت هموطنان عزیز می باشد

لطفا برای رزرواسیون و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


 

www.gatotravel.com

 

 

 

 

 

نرخ ارز


 

DATE  : 12 JUN 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:

نرخ حواله دلار :تماس

نرخ حواله رینگیت :تماس

آب و هوا

آمار سایت


Online 137
Today 823
Month 32042
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015