de باغ پرندگان سنگاپور
فارسی       English       Français

 

 

باغ پرندگان سنگاپور...


از شلوغی شهر خارج شوید و پا به بهشت پرندگان بگذارید. این پارک خانه 380 گونه از پرندگان و در کل بیش از 5000 پرنده و همچنین بزرگترین پارک پرندگان دنیا می‌باشد که نباید تماشای آن را از دست داد. در این پارک برنامه‌های متنوع مانند اجرای پرندگان اجرا میگردد. شما همچنین میتوانید به قدم زدن بر روی پل معلق و تماشای بلند‌ترین آبشار ساخته دست بشر که در این پارک قرار گرفته اند بپردازید.

در این پارک شما میتوانید گونه‌های فراوانی‌ از پرندگان مانند پنگوئن‌های آفریقایی، شتر مرغ ها، پلیکان ها، طوطی‌‌های رنگارنگ، و بسیاری پرندگان دیگر که شاید تماشای مجدد آنها از نزدیک غیر ممکن باشد را ببینید. سپس با قدم گذاشتن درون موزه پرندگان، اطلاعات جالبی‌ در مورد پرندگان مختلف فرا بگیرید. از فعالیت‌های دیگر این پارک می‌توان به شرکت در تور‌های داخلی‌ پارک برای تماشای نزدیک تر پرندگان، و همچنین غذا دادن به پرندگان مختلف را نام برد.

شما مسافران عزیزهمچنین میتوانید در بر نامه‌های مختلف شام و ناهار درون پارک شرکت نمایید و یا از رستوران‌های اطراف پارک استفاده کنید. دست آخر نیز میتوانید با بازدید از فروشگاه سوغاتی‌ها و یادگاری ها، هدیه ای به سوغات برای عزیزانتان و یا به یادگار برای خودتان تهیه نمایید.

 

گاتو تراول با 7 سال تجربه خدمات گردشگری در جنوب شرق آسیا در خدمت هموطنان عزیز می باشد

لطفا برای رزرواسیون و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

www.gatotravel.com


 

 

 

 

 

نرخ ارز


 

DATE  : 24 FEB 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:16:00

نرخ حواله دلار :47200 ریال

نرخ حواله رینگیت :12030ریال

آب و هوا

آمار سایت


Online 181
Today 2055
Month 45782
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015