de گشت شهری در شهر هو شی مین

 

گشت شهری در شهر هو شی مین سیتی (سایگون) در ویتنام...

 


شهر هو شی مین سیتی بزرگترین شهر ویتنام است. این شهر که به سا یگون نیز معروف می باشد پایتخت مستعمره فرانسه بوده و در بین سالهای 1955 تا 1975 پایتخت جمهوری استقلال یافته ویتنام جنوبی بوده است. شما در گشت نیمروزی از بناهای معروف و توریستی شهر بازدید خواهید کرد و با فرهنگ، مردم و سبک زندگی آنها آشنا خواهید شد.

در زیر به تعدادی از این مکانها اشاره شده:


اداره پست سایگون:

اداره پست سایگون در مرکز شهر هو شی مین سیتی و نزدیک کلیسای نوتردام قرار دارد. این اداره پست در اوایل قرن 20 زمانی که ویتنام بخشی از هندو چین فرانسه بوده ساخته شده است. سبک نیو کلاسیک این بنا کاملا بیانگر ظرافت آن است. این بنا توسط معمار معروف فرانسوی گوستاو ایفل با یک هارمونی قابل توجهی طراحی و ساخته شده است. این ساختمان امروزه یکی از مکانهاییست که توریست زیادی را به خود جلب کرده است.

 کلیسای نوتردام سایگون:

کلیسای نوتردام که بطور رسمی بنام کلیسای جامع بانوی معصوم ما نامیده می شود در شهر هو شی مین سیتی کشور ویتنام ساخته شده است. این کلیسا توسط معماران فرانسوی بین سالهای 1863 تا 1880 ساخته شده است. این بنای زیبا از دو برج ناقوس که ارتفاع هرکدام 58 متر است تشکیل شده است.

 

 

 

کارگاه صنایع دستی ظروف لاکی:

در این بازدید شهری از کارگاه صنایع دستی ظروف لاکی شهر هو شی مین سیتی نیز بازدید خواهید کرد که در  آنجا هنرمندان زیادی  مشغول کار هستند و شما از نزدیک شاهد هنرنمایی فوق الاده آنها بر روی اشیا خواهید بود.

 

 

 

 

 


موزه جنگ:

موزه جنگ شهر هو شی مین سیتی که نمایانگر سلاحهای باقی مانده از جنگ ویتنام است. در این نمایشکاه از وسایل جنگی نیروهای آمریکا که در جنگ ویتنام بکار رفته است نیز بازدید خواهید کرد.

 

 

 

 


کاخ استقلال شهر سایگون:

کاخ استقلال که نقطه عطفی در شهر هو شی مین سیتی ویتنام است توسط معمار ویتنامی نگو ویت تو طراحی و ساخته شده است. این مکان پایگاه رییس جمهور ویتنام جنوبی در دوران جنگ ویتنام بوده است.

 


بازار سایگون:

 

 

 

 

 

 

برای دیدن برنامه سفرکامل ویتنام اینجا کلیک کنید

 

گاتو تراول با 7 سال تجربه خدمات گردشگری در جنوب شرق آسیا در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

لطفا برای رزرواسیون و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


 

www.gatotravel.com


نرخ ارز


 

DATE  : 12 JUN 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:

نرخ حواله دلار :تماس

نرخ حواله رینگیت :تماس

آب و هوا

آمار سایت


Online 639
Today 965
Month 26622
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015